Apie viešbučių klasifikacinius balus ir kuo allforhotel.eu gali Jums padėti

zvaigzdutesKas yra klasifikaciniai balai ir kam jie reikalingi

Viešbučiai, moteliai ir kt svetingumo įstaigos yra klasifikuojamos.

Klasifikavimas – teisės aktais įtvirtinta procedūra, siekiant nustatyti viešbučio (motelio) paslaugų atitikimą nustatytiems klasifikavimo reikalavimams ir, įvertinant paslaugų kokybę, informuoti apie tai turistus (paslaugų vartotojus).

 Tai yra reikalinga tam, kad klientai lengviau atskirtų, suprastų ko gali tikėtis ir galėtų pasirinkti. Kuo aukštesnis įrangos, pastatų, paslaugų ir t.t. kokybės lygis, tuo daugiau surenkama balų, atitinkamai suteikiama aukštesnė klasifikacija. Viešbučiai klasifikuojami žvaigždutėmis nuo 1 iki 5 (Lietuvoje). Reikalavimai yra sudaromi vadovaujantis LR Turizmo įsatymu, bei harmonizuotais viešbučių klasifikavimo kriterijais, patvirtintais Hotelstars Sąjungos, taip pat atsižvelgdama į Apgyvendinimo paslaugų klasifikavimo komisijos posėdžio protokolą. Viešbučiai, moteliai ir kempingai privalo būti klasifikuoti, o kitos svetingumo įstaigos (apartamentai, svečių namai, poilsio namai, kaimo turizmo sodybos ir t.t.) gali būti klasifikuojamos savanoriškai. Atidarius viešbutį, užregistravus veiklą ateina laikas pasiruošti klasifikacijos komisijai. Tai yra kvalifikuotų specialistų komanda, kuri įvertina įstaigos pastatus, interjerą, baldus, įrangą, kambarių plotą, reikmenis, higienos sąlygas bei priežiūrą, teikiamas paslaugas, informacijos tikslumą ir dar daug visokių detalių, kurių čia nevardinsime dėl laiko stokos.

Lietuvoje viešbučiai (moteliai) turi surinkti minimaliai: 1* – 90; 2* – 170; 3* – 260; 4* – 400; 5* – 600 balų. Dar gali būti naudojamas + prie kategorijos. Tai reikškia, kad viešbutis (motelis) gerokai viršija jo kategorijai nustatytą reikiamą įvertinimą

Kyla klausimas kuo allforhotel.eu gali padėti Jums?

Sudarėme mažą lentelę su konkrečiais atsakymais.

Šiuo atveju padėsime surinkti kuo daugiau klasifikacinių balų ir užtikrintai pasiruošti viešbučio ar motelio kvalifikacijos komisijos vizitui.

Suteikiami balai Vertinimo kriterijus Allforhotel.eu siūlomi sprendimai
10 Higieniški čiužinių užtiesalai (apvalkalai) „paprasta antklodė nelaikoma tinkama, tačiau cheminiu/terminiu būdu plaunami, pralaidūs orui, be erkučių ir jų ekskrementų, pagaminti iš medvilnės ar sintetinių medžiagų, apatinėje pusėje atsegami lovos užtiesalai atitinka nustatytą kriterijų. 4 variantai antčiužinių su sintetiniais ir medvilniniais užpildais, neperšlampami, skalbiami.

ANTČIUŽINIAI

2 Priešalerginė patalynė pagal pageidavimą (kartu su paraiška privaloma pateikti tai patvirtinančius dokumentus) Patalynė siuvama iš kokybiškų audinių, pagal kliento pageidaujamus išmatavimus. Siūlomi audiniai medvilnė satinas, maišytas satinas, perkelis, drobė ir pan.

PATALYNĖ

1 Pagal šiuolaikines technologijas pagaminta ir tinkamai prižiūrima antklodė 7 variantai skirtingų storių sintetinių, skalbiamų antklodžių.

ANTKLODĖS

2 Papildoma antklodė pagal pageidavimą  
1 Pagal šiuolaikines technologijas pagaminta ir tinkamai prižiūrima pagalvė 9 skirtingų pagalvių ir tai ne riba. Higieniškos, skalbiamos, minkštos, vidutinio minkštumo pagalvės.

PAGALVĖS

5 Higieniški užvalkalai pagalvėms Pagalvė su atskiru, neperšlampamu, higienišku užvalkalu

HIGIENINIS UŽVALKALAS

8 Kasmetinis pagalvių valymas arba naujų pagalvių įsigijimas ne seniau kaip prieš 1 metus (kartu su paraiška privaloma pateikti tai patvirtinančius dokumentus) Galime pasiūlyti įsigyti naujas, kokybiškas pagalves
1 Papildoma, tinkama naudoti, ne dekoratyvinė pagalvė pagal pageidavimą.  
4 Dvi tinkamo naudoti, ne dekoratyvinės pagalvės asmeniui  
4 Įvairių pagalvių pasirinkimas (svečias gali rinktis įvairias pagalves) Sintetinės, plunksnų, pūkų-plunksnų, pūkų, šilko, vilnos ir kt. pagalvės
1 Žadinimo paslauga arba žadintuvas Daugiafunkciai laikrodžiai su žadinimo funkcija. Su šiuo prietaisu galima pakrauti mobiliuosius įrenginius, yra termometras, Prekės užsakomos, pristatymas užtrunka daugiau kaip 1 mėn.

LAIKRODIS SU ŽADINTUVU

 

1 Pakankamas drabužių pakabų kiekis (paprastos metalinės pakabos neatitinka šio kriterijaus) Medinės, kokybiškos, standartinės ir premium klasės drabužių pakabos su kabliais arba apsauginiais žiedais.

PAKABOS

3 Pakankamas įvairių rūšių drabužių pakabų kiekis Medinės pakabos rūbams

PAKABOS

1 Tinkama vieta arba stovas bagažui/lagaminams Įvairūs bagažo stovai, metaliniai, mediniai, skirtingo dizaino.

BAGAŽO STOVAI

2 Šiukšliadėžė 2 variantai šiukšlių dėžių kambariams

ŠIUKŠLIADĖŽĖ

1 Radijo transliavimo įrenginys (radijas gali būti transliuojamas per televizorių arba viešbučio (motelio) centrinę ryšių sistemą) Daugiafunkciai laikrodžiai, kurie turi žadintuvus, mobiliųjų įrenginių pakrovimo, radijo, Bluetooth kolonėlių funkcijas. Pateikta prekė tik galimybių pavyzdys.

DAUGIAFUNKCIS LAIKRODIS

2 Universalus įkroviklis (įvairiems elektroniniams įrenginiams) ir/arba įvairūs adapteriai pagal pageidavimą Universalus, 7 USB jungčių įkroviklis.

ĮKROVIMO STOTELĖ

2 Lygintuvas ir lyginimo lenta pagal pageidavimą arba lyginimo kambarys Lyginimo lenta su lygintuvu (paprastu arba garų), pakabinama į spintą, nedegus audeklas.

LYGINIMO SISTEMA

4 Lygintuvas ir lyginimo lenta kambaryje  
1 Siuvimo reikmenų paketas pagal pageidavimą (2-3* viešbučiams vietoj siuvimo reikmenų paketo pagal pageidavimą, gali būti siūloma ir siuvimo paslauga) Siuvimo rinkinukai 3-6 siūlų, su žiogeliais, adatomis bei sagomis

PRIEDAI

2 Siuvimo reikmenų paketas kambaryje  
1 Šaukštas avalynei kambaryje Plastikinis batų šaukštas

BATŲ ŠAUKŠTAS

1 Avalynės valymo priemonės pagal pageidavimą (Vietoje avalynės valymo priemonių pagal pageidavimą, gali būti siūloma avalynės valymo paslauga arba avalynės avalynės valymo priemonės kambaryje. Įrenginys batams blizginti/valyti viešbutyje (motelyje) taip pat atitinka šį kriterijų Avalynės valymo servetėlės arba kempinėlės

PRIEDAI

2 Avalynės valymo priemonės kambaryje (4* viešbučiams vietoj avalynės valymo priemonių kambaryje, gali būti siūloma ir avalynės valymo paslauga)  
1 Skalbiamas vonios kilimėlis (kojų rankšluostis) Įvairaus tankumo vonios kilimėliai

VONIOS KILIMĖLIAI

1 Kosmetinis veidrodis Kosmetiniai veidrodėliai, su paprastu ir didinamuoju veidrodėliu, lankstomi, sukami, tvirtinami ir pastatomi.

KOSMETINIAI VEIDRODĖLIAI

2 Lankstomas kosmetinis veidrodėlis  
1 Muilas arba kūno prausiklis prie prausyklės  
1 Kūno prausiklis arba dušo gelis duše/vonioje Mažagabaritinė kosmetika, šampūnai, dušo geliai dalytuvuose, buteliukuose, tūbelėse ar paketėliuose
1 Šampūnas (atitiks šį kriterijų, jeigu kūno prausiklis ar dušo gelis naudojami kaip šampūnas, ir tai yra nurodyta ant buteliuko ar dalytuvo) KOSMETIKA
2 Asmens higienos priemonės buteliukuose/flakonuose  
Po 1 už kiekvieną, bet ne daugiau nei 4 balai Papildomos kosmetikos priemonės (pvz., vonios ekstraktas, dušo kepuraitė, nagų dildė, vatos pagaliukai, vatos pagalvėlės, kūno losjonas) Vienkartinės kosmetikos ir higienos priemonės

KOSMETIKA IR PRIEDAI

1 Po vieną rankų rankšluostį kiekvienam asmeniui Medvilniniai, frotiniai rankšluosčiai
2 Po vieną vonios rankšluostį kiekvienam asmeniui RANKŠLUOSČIAI
2 Vonios chalatas pagal pageidavimą Frotiniai, vafliniai vonios chalatai
4 Vonios chalatas CHALATAI
1 Šlepetės pagal pageidavimą Vienkartinės šlepetės be ir su logotipais, 3-5 mm padu, frotinės.
3 Šlepetės ŠLEPETĖS
4 Kavos aparatas arba virdulys arbatai paruošti kartu su reikalingais priedais kambaryje Mediniai ir plastikiniai padėklai su virduliais, pritaikyti viešbučiams, su anti-vagysčių sistema.

PADĖKLAI IR VIRDULIAI

Šiandien galime Jums padėti surinkti 40 ir daugiau kvalifikacinių balų.

 

Nuolatos plečiame tiekėjų ir prekių asortimentą, dėl to ateity turėsime dar daugiau galimybių. Artimiausiu metu pasiūlysime seifus, minibarus, plaukų džiovintuvus ir pan.

Visada Jūsų.

Ieva

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s