Savaime prilimpantys rėmeliai

Negaliu apsakyti kaip džiaugiuosi šia naujiena. pavyzdys

Dėl daugelio priežasčių. Pirmiausia apie tas mažiau aktualias, bet tikrai reikšmingas.

 • Šie rėmeliai gaminami Vokietijoje ir neturi analogų. Gaminama laikantis griežčiausių standartų. Visos naudojamos medžiagos yra saugios.
 • Tai jau antras vokiškas produktas allforhotel.eu pasiūloje laimėjęs reddot desing apdovanojimą (2016). Tai reiškia pripažinimą ir išskirtinumą.
 • Naujos technologijos, naujos galimybės, estetiška aplinka. Gudrus, neįtikėtinai paprastas sprendimas.

O dabar apie tas aktualias.

 • Šie rėmeliai prilimpa prie paviršių be klijų, statinio krūvio dėka. Juos galima užklijuoti, nuklijuoti ir vėl užklijuoti. Nelieka jokių klijų ar riebalų žymių. Tikrai svarbus faktorius, žinome kaip sunku nuvalyti lipnios juostelės paliktus klijus, o nuo dažytų sienų kartais nusilupa su visais dažais. Ir nereikia jokių skylių, jokių tvirtinimo elementų. 
 • Paprastas naudojimas. Prieš klijuojant rėmelius paviršius turi būti švarus ir sausas. Nuėmus apsauginę plėvelę, rėmelis priglaudžiamas prie paviršiaus ir prispaudžiamas. Rėmeliai yra magnetiniai, atsikelia lankstus viršutinis sluoksnis, po juo sudedami atitinkamo formato popieriaus lapai, viršutinis sluoksnis nuleidžiamas ir automatiškai magnetai užsifiksuoja.
 • Didelis skirtingų formatų pasirinkimas. Tai svarbu, nes skirtingose erdvėse reikia skirtingų dydžių rėmelių. Mažose erdvėse mažesnių, didesnėse didesnių arba informacijos pateikimo kiekis ir kiti dalykai įtakoja rėmelių dydžio pasirinkimą.
 • Pakankamai didelė rėmelių spalvų paletė. Spalvos atitinka ISO standartus, galima naudoti pagal informacijos pobūdį skirtingų spalvų rėmelius. Tarkime virtuvė – mėlyna, kambarių tarnyba – žalia, viešos erdvės – pilka ar juoda, perspėjamieji ten kur priklauso, raudona – atkreipti dėmesį ir pan.
 • Idealus variantas viešbučiams ar konferencijų centrams nuorodoms sudėlioti. Ten kur reikia, tiek kiek reikia. Jei durys stiklinės galima sudėlioti iš vienos pusės nuorodą su konferencijos pavadinimu, iš kitos pusės programą, arba reklamą. Panaudojimo galimybių tikrai daug.
 • Rėmelius galima klijuoti ant stiklo ir kitų lygių paviršių. Jie yra dvipusiai, permatomi, dėl to informaciją galima pateikti matomą iš abiejų pusių. Klijuojama visur: ant vitrinų, sienų, durų, langų, spintose ir pan.
 • Skirtingos paskirties rėmeliai su atitinkamomis fizikinėmis savybėmis. Pasiūloje rėmeliai klijuojami vidaus patalpose paprasti ir NOTE serijos, specialūs klijuojami saulėtose vitrinose SUN serijos, magnetiniai klijuojami ant metalinių paviršių ir pan.
 • Profesionalus požiūris į estetiką suderintas su patogumu ir paprastumu naudojant.

Įsigyti juos galima allforhotel.eu. Tai nedidelė investicija lyginant su gaunama pridėtine verte: estetiška, profesionalia aplinka ir klientų bei darbuotojų pasitenkinimu.

Sėkmės darbuose

Pagarbiai

Ieva Domeikienė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s